czwartek, 23 lutego 2012

Już niedługo Świnoujście...:)

Zawsze wydawało mi się, że wyjazdy służbowe już z zasady muszą być okropne... przecież są z przymusu, często w najmniej odpowiednim terminie, w mało interesujące miejsca i przede wszystkim jest to wyjazd związany z pracą :( ..Właśnie jestem przed takim wyjazdem i o dziwo...nie mogę się go doczekać!!!! Z racji tego, że razem z M. pracujemy na tzw. wysokich obrotach, bardzo często do późnych godzin, w weekendy itd. niezmiernie mało mamy okazji do wypoczynku. Czasami przychodzi nam ochota wyjechania poza miasto dosłownie na 2 dni, ale niemal zawsze kończy się tylko na planach ponieważ...znów jest mnóstwo pracy:( Obecnie bardzo potrzebujemy wypoczynku, chwili tylko dla siebie i co najważniejsze w innym miejscu, w innym otoczeniu. Oceniliśmy, że najbliższy wyjazd służbowy potraktujemy bardzo urlopowo:) Przedłużymy sobie wyjazd choćby o 2 dni, dzięki temu zwiedzimy Świnoujście i Międzyzdroje:) mam nadzieję, że wypoczniemy:) pozdrawiam:)

Poniżej zdjęcia kawałka regaliku, który ostatnio przeszedł maleńką metamorfozę:) Będzie również widoczna moja kochana sówka:)
1 komentarz:

  1. Witaj:) dziękuję Ci za odwiedziny i przemiły komentarz:). Życzę Wam spokoju i więcej czasu dla siebie, i jeśli mogę to jeszcze polecę miejscowość Ahlbeck... niedaleko Świnoujścia:)
    Milego dnia!

    OdpowiedzUsuń